Loch Ness Pub to klimatyczne, studenckie miejsce leżące przy ulicy Warszawskiej 15, zakątek w którym każdy student (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie. Tutaj każdy piwosz będzie zadowolony: oferujemy duży wybór złocistego trunku w tym piwa regionalne oraz cieszące się ogromnym powodzeniem wśród naszych gości Autorskie Piwo Monster Beer lane – już od 6,50 zł za duży kufel! Jeśli jesteś koneserem mocniejszych trunków też zaznasz u nas radości i spokoju ducha, a Twój portfel nie ucierpi. Poza alkoholami serwujemy najsmaczniejsze, codziennie świeże zapiekanki z dużą ilości dodatków, w super studenckiej cenie już od 6,00 zł, frytosy czyli frytki zapiekane z serem oraz szeroki wachlarz piwnych przekąsek w tym nasze ulubione nachos z sosami.Polecamy zestawy studenckie w super cenach :)

Jak już zaspokoiliśmy pragnienie i głód po tygodniowych wysiłkach na uczelni i w pracy to trzeba się zabawić i poruszać. Specjalnie dla Was co tydzień w każdy piątek organizujemy IMPREZĘ Z KARAOKE !!!!!! start 20:00.

Przygotowaliśmy również dla Was piłkarzyki, a czas na przykład ten między zajęciami upłynie szybciej i przyjemniej.

Ugościmy i zadbamy o to żeby zabawa była najlepsza,a  piwka nie brakło!

Jeśli macie ochotę zrobić u nas niezapomnianą imprezę, urodziny czy po prostu wybrać się większą grupą piszcie, dzwońcie, rezerwujcie, my zapewnimy odpowiednią ilość miejsca, oraz promocji :)

LOCH NESS CZYNNY:)

PN-PT 12:00 DO 24:00 (PT do 2:00)

SOBOTA 16:00 – 24:00

NIEDZIELA NIECZYNNE

30 – 31 grudnia 2018 – lokal nieczynny

1 stycznia 2019 – lokal nieczynny

2 stycznia 2019 – lokal czynny od 16:00

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!