Loch Ness Pub to klimatyczne, studenckie miejsce leżące przy ulicy Warszawskiej 15, zakątek w którym każdy student (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie. Tutaj każdy piwosz będzie zadowolony: oferujemy duży wybór złocistego trunku w tym piwa regionalne oraz cieszące się ogromnym powodzeniem wśród naszych gości Autorskie Piwo Monster Beer lane – już od 6,50 zł za duży kufel! Jeśli jesteś koneserem mocniejszych trunków też zaznasz u nas radości i spokoju ducha, a Twój portfel nie ucierpi. Poza alkoholami serwujemy najsmaczniejsze, codziennie świeże zapiekanki z dużą ilości dodatków, w super studenckiej cenie już od 5,50 zł, frytosy czyli frytki zapiekane z serem oraz szeroki wachlarz piwnych przekąsek w tym nasze ulubione nachos z sosami.

Jak już zaspokoiliśmy pragnienie i głód po tygodniowych wysiłkach na uczelni i w pracy to trzeba się zabawić i poruszać. Specjalnie dla Was co tydzień w każdy piątek organizujemy IMPREZĘ Z KARAOKE !!!!!! start 20:00.

W poniedziałki od 20:30 i czwartki od 20:00, oraz niedziele od 19:30 zapraszamy na PUB QUIZ :)

 

Przygotowaliśmy również dla Was piłkarzyki, a czas na przykład ten między zajęciami upłynie szybciej i przyjemniej.

Ugościmy i zadbamy o to żeby zabawa była najlepsza,a  piwka nie brakło!

Jeśli macie ochotę zrobić u nas niezapomnianą imprezę, urodziny czy po prostu wybrać się większą grupą piszcie, dzwońcie, rezerwujcie, my zapewnimy odpowiednią ilość miejsca, oraz promocji :)

W DNIACH 1,2,3 MAJA LOKAL CZYNNY OD GODZ. 12:00 DO OSTATNIEGO KLIENTA :)

LOCH NESS CZYNNY CODZIENNIE:

PN-PT OD 9:00 DO OSTATNIEGO KLIENTA. 

SB-ND OD 10:00 DO OSTATNIEGO KLIENTA.

ZAPRASZAMY !!!